Portal_background_image

برگزاري جلسه ويدئو كنفرانس

برگزاری ویدئو کنفرانس بررسی وضعیت عملکرد داشبورد مدیریتی در استانها

برگزاری ویدئو کنفرانس بررسی وضعیت عملکرد داشبورد مدیریتی در استانها

به منظور اعلام گزارش از وضعیت عملکرد و مسائل مربوط به داشبورد مدیریتی استانداری ها جلسه ویدئو کنفرانس به ریاست جناب آقای خندان دل مشاور برنامه ریزی وزیر محترم کشور و کارشناسان مرتبط ستادی وزارت کشور و با حضور مدیران کل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری و مدیران فناوری اطلاعات و شبکه دولت و نمایندگان داشبورد مدیریتی سراسر کشور  راس ساعت 8:30 صبح روز سه شنبه مورخ 1397/08/01برگزار گردید. در این جلسه جناب آقای خندان با بیان اینکه استانداریهایی نظیر استانداری مرکزی، لرستان و ... با ثبت عملکرد 100 درصدی فعالیتهای واحدهای ستادی استانداری، دارای عملکرد عالی در این زمینه بوده اند، از همکاری خوب استانداری ها در این زمینه قدردانی نموده و با اشاره با این موضوع که سامانه داشبورد مدیریتی در استانداری های تثبیت شده است، از حاضرین در جلسه درخواست نمودند تا دیدگاهها و پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه نمایند. در ادامه جلسه جناب آقای موسایی مدیرکل محترم دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری با اشاره به عملکرد  استانداری مرکزی در داشبورد مدیریتی، این دستاورد را حاصل همدلی و کار تیمی کارشناسان دفتر و رابطین محترم دفاتر ستادی استانداری در این حوزه دانسته که با حمایت بی شائبه مدیران ارشد استانداری محقق شده است.

ایشان ضمن ارائه خلاصه عملکرد داشبورد مدیریتی استانداری مرکزی، پیشنهادات ذیل را در راستای ارتقای این فرایند ارائه نمودند:

 •  با توجه به پویا بودن نظام برنامه ریزی کارگاه آموزشی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رابطین واحد های مختلف استانداری ها برگزار گردد تا این افراد بتوانند نسبت به تدوین اهداف، برنامه ها و فعالیت های سال 1398 با هماهنگی واحدهای متناظر وزارت کشور اقدام نموده و آنها را در سامانه مربوطه ثبت نمایند.
 • فراهم نمودن دسترسی لازم به منظور اخذ گزارش عملکرد واحدهای استانداری توسط نماینده استان جهت ارائه گزارش های دوره ای به مقامات ذیربط.
 • مرتبط کردن برنامه های ثبت شده در سامانه مذکور با فرایند ارزیابی عملکرد سالیانه استانداری که شاخص های عمومی آن توسط سازمان اداری استخدامی کشور و شاخص های اختصاصی بر اساس تفاهم نامه منعقده فی مابین وزارت کشور و سازمان اداری استخدامی تهیه و ابلاغ می گردد.
 • مرتبط نمودن برنامه های سامانه مذکور با ماده (5) دستورالعمل اجرایی فرایند ارزشیابی عملکرد مدیران، کارمندان رسمی و پیمانی و کارکنان قراردادی.
 • راه اندازی سامانه داشبورد مدیریتی در سطح فرمانداریهای تابعه


دفتر رئیس مرکز برنامه برنامه ریزی,نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها