Portal_background_image

تشكيل اولين جلسه كميته اصلاح ساختار، فرايندها و فناوري‌هاي مديريتي

اولین جلسه «کمیته اصلاح ساختار، فرایندها و فناوری های مدیریتی » در سال 1398 روز چهار شنبه مورخ 1398/02/18 به ریاست جناب آقای فرخی معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و اعضای محترم کمیته در محل سالن جلسات طبقه اول استانداری برگزار گردید.

« تشکیل اولین جلسه کمیته اصلاح ساختار، فرایندها و فناوری‌های مدیریتی »

اولین جلسه «کمیته اصلاح ساختار، فرایندها و فناوری های مدیریتی » در سال 1398 روز چهار شنبه مورخ  1398/02/18 به ریاست جناب آقای فرخی معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و اعضای محترم کمیته در محل سالن جلسات طبقه اول استانداری برگزار گردید. در ابتدای جلسه جناب آقای موسایی مدیرکل محترم دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری به تشریح دستور کار جلسه پرداختند. ایشان با اشاره به «دستورالعمل نحوه ارزیابی و توسعه شایستگی‌های عمومی مدیران حرفه‌ای»، خاطر نشان ساختند دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری با دریافت بخشنامه مذکور نحوه اجرایی نمودن این دستورالعمل را از معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور استعلام  نمود. مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری ادامه دادند که با توجه به ابهامات موجود و قانع کننده نبودن پاسخ معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور و همچنین مکاتبات دستگاههای اجرای ذیربط، موضوع از سازمان اداری و استخدامی کشور و همچنین وزارت کشور مجدداً مورد پیگیری قرار گرفت.

  در ادامه جلسه جناب آقای فرخی معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع تاکید نمودند هدف از تشکیل این جلسه بررسی و ارائه راهکارهای عملیاتی برای اجرای دستورالعمل فوق در استانداری دانستند و با تشکر از نماینده محترم جهاد کشاورزی استان، با اشاره به لازم الاجرا بودن این دستورالعمل در استانداری، خاطرنشان ساختند الگوی پیاده شده در سطح وزارت جهاد کشاورزی که به صورت ایجاد کانون ارزیابی در سطح وزارتخانه و ایجاد پردیس های آن در سطح استان ها می باشد، الگوی مناسبی بوده و می‌تواند در سطح وزارت کشور نیز عملیاتی شود. معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استفاده از پتانسیل بخش خصوصی استان در راه اندازی کانون های ارزیابی در سطح دستگاههای اجرایی استان را ضروری دانسته و تاکید نمودند این موضوع باید در جلسه آتی شورای راهبری توسعه مدیریت استان مورد بحث و بررسی قرار گیرد. وی در پایان از اعضای حاضر در جلسه درخواست نمودند تا پیشنهادات و راهکارهای خود را در این زمینه ارائه نمایند.

ارتباط مستمر با وزارت کشور به منظور اجرای دستورالعمل در سطح استانداری، تشکیل بانک اطلاعاتی واجدین شرایط، تلاش برای ایجاد کانون ارزیابی در سطح استان  و ...  از جمله دیدگاهها و نظرات حاضرین جلسه بود.

در ادامه جلسه جناب آقای شکری رئیس گروه محترم برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری گزارش اهم اقدامات صورت پذیرفته در راستای استقرار و عملیاتی شدن «داشبورد مدیریتی» در سال 1397در واحدهای ستادی استانداری را ارائه نمودند.دفتر رئیس مرکز برنامه برنامه ریزی,نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها