Portal_background_image

ششمين جلسه نمايشگاه نوآوري و فناوري استان مركزي

ششمین جلسه هماهنگی برگزاری دومین نمایشگاه نوآوری و فناوری استان مرکزی روز دوشنبه مورخ 1397/09/10 در محل سالن جلسات طبقه اول استانداری برگزار شد.

ششمین جلسه هماهنگی برگزاری دومین نمایشگاه نوآوری و فناوری استان مرکزی روز دوشنبه مورخ 1397/09/10 در محل سالن جلسات طبقه اول استانداری برگزار شد. در این جلسه که مسئولین کمیته حمایت از سرمایه گذاری و تجاری سازی و کمیته اجرائی نمایشگاه و دبیر برگزاری نمایشگاه نیز حضور داشتند،در خصوص روند پیگیری امور بحث و تبادل نظر شد.همچنین آقای حسینی نماینده محترم صنعت،معدن و تجارت استان فهرست آخرین وضعیت واحدهای تحقیق و توسعه (R&D) مستقر در شهرکت های تولیدی و کارخانجات استان را ارائه نمود.به گفته ایشان در حال حاضر در 139 شرکت تولیدی واحدهای تحقیق و توسعه فعال هستند که ظرفیت خوبی را در اختیار حوزه علم و فناوری قرار داده است.

در این جلسه همچنین جناب آقای حلاوی از شرکت پروشات دُر مرکزی و مسئول خوشه صنعتی و جناب آقای صالحی مدیرعامل شرکت دانش بنیان شیوا پردازه به نمایندگی از اتاق بازرگانی حضور داشتند و در خصوص ضرورت تدوین سند توسعه فناوری استان مطالبی را مطرح نمودند.

در این جلسه با هدف پیگیری هرچه بهتر و بیشتر امور مواردی هم به تصویب رسید.دفتر رئیس مرکز برنامه برنامه ریزی,نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها