Portal_background_image

فراخوان اولويت هاي پژوهشي

در راستای اجرای ماده 56 قانون تنظیم بخشی از مقرات مالی2 و دستورالعمل اجرایی بند (ح)تبصره (9) قانون بودجه سال 1397، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی با توجه به تصویب اولویت‌های پژوهشی دستگاه‌های اجرایی در شورای برنامه‌ریزی استان، از کلیه مراکز پژوهشی و فناوری در دستورالعمل ماده 56 قانون تنظیم بخشی از مقرات مالی 2 "دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی عالی دولتی یا غیردولتی، موسسات پژوهشی و یا فناوری دارای مجوز از یکی از مراجع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا مجلس شورای اسلامی و همچنین شرکت های دارای تأییدیه دانش بنیان و تجاری سازی نوآوریها و اختراعات " در حوزه های مرتبط با عناوین پژوهشی مورد نیاز دعوت به همکاری می‌نماید.

فراخوان اولویت های پژوهشی

در راستای اجرای ماده 56 قانون تنظیم بخشی از مقرات مالی2 و دستورالعمل اجرایی بند (ح)تبصره (9) قانون بودجه سال 1397، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی با توجه به تصویب اولویت‌های پژوهشی دستگاه‌های اجرایی در شورای برنامه‌ریزی استان، از  کلیه مراکز پژوهشی و فناوری در دستورالعمل ماده 56 قانون تنظیم بخشی از مقرات مالی 2 "دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی عالی دولتی یا غیردولتی، موسسات پژوهشی و یا فناوری دارای مجوز از یکی از مراجع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا مجلس شورای اسلامی و همچنین شرکت های دارای تأییدیه دانش بنیان و تجاری سازی نوآوریها و اختراعات " در حوزه های مرتبط با عناوین پژوهشی مورد نیاز دعوت به همکاری می‌نماید.

علاقمندان می توانند پس از انتخاب عنوان پژوهشی در لیست پیوست نسبت به تکمیل فرم پروپزال اقدام و در قالب دو فایل WORD و PDF به آدرس الکترونیکی rfp.markazi@mporg.ir ارسال نمایند.

نوشتن کد طرح اولویت در قسمت subject ایمیل ارسالی ضروری است. بدیهی است ارسال پروپزال‌های پیشنهادی تا تاریخ 1397/07/25امکان پذیر بوده و پس از تاریخ یاد شده مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

لازم به ذکر است در صورت بازنگری اولویتهای پژوهشی، به عناوین پیوست اضافه می‌گردد. لذا پژوهشگران می‌توانند با مراجعه دوره ای به سایت سازمان از عناوین جدید مطلع گردند.

 

کد طرح

اولویت‌های پژوهشی سال1397 -از محل تجمیع اعتبارات بند ح تبصره 9 قانون بودجه 9

نام دستگاه اجرایی

1

تعیین الگوی کشت مناسب محصولات کشاورزی در  دشت های ساوه ، خمین و شازند (با استفاده از داده های کمیت های هواشناسی و زمین شناسی و ...)

اداره کل جهاد کشاورزی

2

تدوین طرح جامع حفاظت از رودخانه قره چای

اداره کل محیط زیست استان

3

تدوین سند مدیریت منابع آب استان مرکزی با رویکرد سازگاری با کم آبی

اداره کل محیط زیست استان

4

بررسی اثربخشی تسهیلات  اعطایی اعم از مشاغل خرد و خانگی( کوچک و متوسط) در استان از سالهای 91 الی 96

استانداری مرکزی

5

بررسی علل خشونت در استان مرکزی با هدف ارائه راهکار کاهش آسیب با تأکید بر ضرب و جرح طی سال های 1391-1396

استانداری مرکزی

6

مطالعه طرح جامع گردشگری محور شازند، خمین ، محلات و دلیجان

اداره کل میراث، فرهنگی و گردشگری

7

تهیه و تدوین جدول داده-ستانده بخش های مختلف اقتصادی استان مرکزی

اداره کل اقتصاد و دارایی

8

تدوین طرح جامع کاهش تصادفات در استان مرکزی

اداره کل راه و شهرسازی

9

بهنگام سازی مطالعات ارزیابی توان اکولوژیک و ظرفیت برد استان مرکزی

سازمان مدیریت و برنامه ریزی

10

تدوین نرم افزار راهنمای سرمایه گذاری در بخش صنعت، معدن و تجارت ( به زبان انگلیسی و فارسی) با قابلیت بروز رسانی و انجام تغییرات تحت  وب و اندروید

اداره کل صنعت، معدن و تجارت

شرایط عمومی مجریان :

١_ تنها مراکز پژوهشی و فناوری در دستورالعمل ماده 56 قانون تنظیم بخشی از مقرات مالی 2 (دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی عالی دولتی یا غیردولتی، موسسات پژوهشی و یا فناوری دارای مجوز از یکی از مراجع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا مجلس شورای اسلامی و همچنین شرکت های دارای تأییدیه دانش بنیان و تجاری سازی نوآوریها و اختراعات) می توانند در این فراخوان شرکت نمایند.

2- مرتبط بودن رشته تحصیلی با عناوین پژوهشی

3-داشتن سوابق پژوهشی مرتبط با ارائه مستندات و موارد ذکر شده در rfp

بدیهی است ارسال پروزال پژوهشی به منزله پذیرفتن آن نبوده و پس از بررسی پروزال های پژوهشی و دریافت کدرهکیری اولیه توسط دستگاه اجرایی از سامانه سمات، دستگاه اجرایی متولی طرح، می تواند اقدام به انعقاد قرارداد نماید.

دریافت فایل پیوست

جهت دریافت فایل ضمیمه از این قسمت اقدام نماییددفتر رئیس مرکز برنامه برنامه ریزی,نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها